Hakkımızda

Firmamız üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Neden Biz

Çünkü biz müşteri memnuniyeti için çalışan, sektörde söz sahibi, her zaman en kaliteli ve en güncel ürünler ile hizmet veren, yaygın servis ağına sahip bir firmayız.

Vizyonumuz

Dünya standartlarında, çagdaş, yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diger rakip firmalar tarafından örnek alınan ve müşterilerinin beğenisini kazanmış bir firma olmak.

Misyonumuz

Toplumun her kesimine yüksek kalitede su arıtma şansı sunmak, sağlıklı suyu ev ya da işyerlerinde ucuza üretebilmelerini sağlamak, sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek.

2003'den yarınlara

Tarihçemiz

2003 yılında ticari hayatına başlayan şirketimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmanın sonucu olarak kısa sürede sektörde söz sahibi olmuştur. Satmakta olduğu ürünlerde mutlaka garanti ve yedek parça olgusunu ön plana çıkararak ticari faaliyetini sürdürmüştür.

Teknik servis hizmetlerini kendi bünyesinde barındıran şirketimiz, müşterilerinin her türlü istek ve şikayetini dinlemekte, gerektiği hallerde teknik servisimiz tarafından müşterilerimiz ziyaret edilerek gerekli bakım yapılmakta, yapılan işlemler ile ilgili teknik bilgi müşteriye yerinde anlatılarak müşterinin bilinçlendirilmesi sağlanmaktadır.

Şirketimiz iyi hizmet geri döner prensibi ile çalışmaktadır, müşterilerden gelen tavsiyeler ve ileri teknolojiler ile kendisini sürekli yenilemektedir. Müşterilerinin gerçek ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun cihazı önermekte, kurulduğu günden bu güne kadar en kaliteli marka ve ürünler ile çalışmaktadır.

Konusunda uzman olan ekibimiz size bir telefon kadar yakın.

İnanıyoruz ki, iyi hizmet geri döner..

Hizmet Anlayışımız

Hizmet anlayışımız öncelikle müşteri memnuniyeti üzerine kuruludur.

Profesyonel kadromuzun müşterilerimize en kısa zamanda, en uygun ve en doğru ürün çeşitini sunabilmesi ve çok hızlı şekilde teknik servis verebilmektir.

İnanıyoruz ki, İyi Hizmet Geri Döner..

Satış ve satış sonrası hizmet faaliyetlerimiz ile rekabette farklılaşmak, müşterilermize kattığımız değerlere yatırım yapma vizyonunu benimseyerek, satışta olduğu gibi servis ve bakım hizmetlerimizde de fark oluşturabilmek için çabalıyoruz.

Bu bağlamda, müşteri deneyimini mükemmelleştirmek ve farklı yaklaşımlar getirmek için cesaretle ilerliyoruz. Ürün ve hizmetlerimizi sizden gelecek istek ve tavsiyere göre güncelleyerek işimizi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteriyoruz.